Welkom Blue Bricks bij PvKO
vrijdag 11 september 2026 We verwelkomen Blue Bricks van harte als nieuw lid van PvKO.
Met hun toetreding tot ons netwerk sluiten Corné Smaal en zijn collega’s aan bij een community van professionals en organisaties die kennis delen, elkaar inspireren en samen werken aan nóg klantgerichtere organisaties.
We kijken ernaar uit om Corné en zijn collega’s te ontmoeten tijdens onze Inspiratiesessies, Ronde Tafels en andere PvKO-bijeenkomsten. Mooie momenten om ervaringen en ideeën uit te wisselen, nieuwe inzichten op te doen en in gesprek te gaan met andere professionals uit het vakgebied.
Corné en alle collega’s van Blue Bricks: van harte welkom bij PvKO! We hopen jullie snel te zien bij een van onze bijeenkomsten.
- Labels
Archief > 2026 > september
- 29-09-26 - Terugblik CCMA x PvKO: van eiland naar ‘wij’land
- 29-09-26 - Terugblik CCMA x PvKO: van eiland naar ‘wij’land
- 18-09-26 - Nieuw Forrester Wave™-rapport: PvKO lid Medallia opnieuw uitgeroepen tot leider in Customer Feedback Management & Analytics
- 17-09-26 - Terugblik BUas Campus Safari: Creating Meaningful Experiences
- 17-09-26 - Terugblik BUas Campus Safari: Creating Meaningful Experiences
- 11-09-26 - Welkom Blue Bricks bij PvKO